YSM Ropczyce - Sędziszów Młp. - O nas
Jump to content (skip navigation)

O nas

Nasza Szkła Muzyczna YAMAHA  powstała z miłości do muzyki i w Ropczycach działa od 2005 roku, natomiast w Sędziszowie Małopolskim od 2013 roku.  Nie ma tu miejsca na nauczycielski terror i godziny spędzone przy beznamiętnym ćwiczeniu niezrozumiałych utworów. Nasi nauczyciele kochają to, co robią i podczas zajęć starają się zarazić tym uczniów - nawet tych najmłodszych - zapewniając przy tym profesjonalne przygotowane swoim podopiecznym. Jak pokazzuje doświadczenie - z sukcesem.

Szkołe Muzyczną YAMAHA w Ropczycach założył - mgr Jerzy Wojnarowski - muzyk, Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dębicy i Szkoły Muzycnej II Stopnia w Tarnowie, do dziś biorący udział w różnego rodzaju projektach artystycznych, a jednocześnie osobiście uczy w naszej szkole gry na instrumentach klawiszowych.

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, a od 1994 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówekd nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę:

"Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

W Polsce działa obecnie 130 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów.

Autorska koncepcja nauczania opracowana przez wybitnych pedagogów z całego świata, bogata oferta programowa, wysoki poziom nauczania oraz luźna atmosfera na zajęciach sprawiły, że szkoła cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.Nauka prowadzona jest w systemie grupowym i indywidualnym. W nauczaniu wykorzystywane są autorskie podręczniki systemu YAMAHA Szkoła Muzyczna, CD, dyskietki MIDI files.

Szkoła wyposażone jest w instrumenty firmy YAMAHA najnowszej generacji, dzieki czemu uczniowie nie muszą przynosić własnych instrumentów na lekcje. Zainteresowni Uczniowie biorą także udział w festiwalach, koncertach oraz konkursach muzycznych. Zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy, którzy niezależnie od ukończonych studiów ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczesnicząc w seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie YAMAHA Szkoła Muzyczna.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji próbnej!

YAMAHA Szkoła Muzyczna Ropczyce - Sędziszów Młp.

ROPCZYCE ul. Krakowska 3
SĘDZISZÓW MŁP. ul. Rynek 6